Yahşi Batı Filmini izle Ocak 2010 Cem Yılmaz

Yahşi batı,filmini izle,sinemalarda cem yılmaz,online full izle,full indir seyret Yahşi batı,filmini izle,sinemalarda cem yılmaz,online full izle,full indir seyret  Yahşi Batı Filmini izle Ocak 2010 Cem Yılmaz

Yahşi Batı Filmi izle Cem Yılmaz Yapımı Sinemalarda.

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Demet Evgar, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Dilek Çelebi, Ferdi Sancar, İştar Gökseven, Süleyman Turan, Yılmaz Köksal, Mehmet Polat, Kaan Öztop ve Tuncay Özinel’in rol aldığı filmin konusu şöyle:

”1800”lü yılların sonunda Osmanlı padişahı tarafından Amerika’ya gönderilen Aziz Bey ve Lemi Beyin yanlarında hediye olarak verilmek üzere çok değerli bir elmas taş ve yüksek miktarda para vardır. İkili Amerika’ya varınca, gidecekleri yere ulaşmak için bir posta arabasına biner. Lemi Bey ile Aziz Bey, bu yolculuk sırasında soyulur. Önce ellerinden elmas taş gider, sonra da paralarını kaptırır. İki Osmanlı, kaptırdıkları parayı tekrar toparlamak için ödül avcılığı yapar.

Gördükleri ‘Wanted’ ilanlarını kendilerine uyarlayıp, sırasıyla aranan haydutların yerine geçer ve ödül avcılığıyla para kazanmaya çalışırlar. Biri haydut olur, diğeri onu yakalar ve başlarına her defasında binbir olay gelir. Tam canlarından olacakken Aziz Bey aslında ödül avcısı ve haydut olmadıklarını, ikisinin de Osmanlı olduğunu anlatmaya çalışır.”


yahşi batı filmi, Yahşi Batı filmi bedava izle indir, Yahşi Batı filmi cem yılmaz izle, Yahşi Batı Filmi fragman, Yahşi Batı filmi fragman izle ocak 2010, Yahşi Batı filmi full izle, Yahşi Batı Filmi gösterimde, Yahşi Batı filmi indir, Yahşi Batı filmi indirmeden izle, Yahşi Batı Filmi izle, Yahşi Batı Filmi konusu, Yahşi Batı filmi ne zaman gösterimde, Yahşi Batı filmi özet, Yahşi Batı filmi resimler, Yahşi Batı Filmi sinemalarda, Yahşi Batı filmini izle ocak 2010

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !